Bezgranicznie.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

UWAGA! STRONA PRZENIESIONA NA www.darkshire.pl

#1 2010-05-05 15:46:32

 N.

Admin

Zarejestrowany: 2009-11-22
Posty: 37
Punktów :   

FAQ

1. Chcę zagrać postacią, która należy do rasy nie opisanej na forum. Co mam zrobić?

Są dwa wyjścia z takiej sytuacji. Pierwsze - zmień swoją postać, dopasowując ją do istniejącej rasy. Drugie - Zobacz, jak wyglądają opisy innych ras, co zawierają a czego nie, a następnie skontaktuj się z adminem. Pomoże Ci on przygotować opis Twojej rasy, który pojawi się potem na forum, dzięki czemu przyczynisz się do powiększenia różnorodności ras dostępnych do gry dla wszystkich graczy!


2. Moja postać należy do opisanej już rasy, jednak nie pasuje do tego opisu: ma inne zdolności, umiejętności, itd.

Dobrze by było, aby gracze stosowali się do forumowego opisu swojej rasy. Nie wymagamy jednak wprowadzania stałych zmian w postaci, ani przestrzegania tego opisu poza czatem - po prostu w tym miejscu postać musi się ograniczyć i może zrobić wszystko to, na co pozwala opis jej rasy, a nie może zrobić nic ponad. Oznacza to, że np. potężny Wampir, który posiada zdolność kontrolowania umysłu całego tłumu- na czacie musi ograniczyć się do pojedynczych rozkazów wydawanej tylko jednej osobie naraz (zgodnie z opisem rasy Wampirów).


3. Moja postać posiada zdolności nie wynikające z jej rasy, ale np. z profesji itd.

Takich zdolności należy używać rozważnie, a najlepiej przedyskutować je wcześniej z adminem, aby dopasować ich poziom do ogólnego poziomu panującego w pokoju. Jeśli podczas gry uznamy, że postać jest zbyt potężna, gracz zostanie o tym poinformowany i postaramy się dojść do kompromisu.


4. Rasa mojej postaci opisana jest na bazie podręcznika, który znam i są w nim rzeczy, które nie zostały tu uwzględnione. Mogę się do nich stosować?

Nie. Owszem, opisy niektórych ras oparte zostały na konkretnych systemach, jednak zawsze staramy się dopasować je do wymagań czata. Dlatego też graczy obowiązuje tylko i wyłącznie to, co można wyczytać na tym forum i do tego należy się stosować. Jesteśmy jednak elastyczni, więc otwieramy się na wasze sugestie odnośnie opisu ras. Jeżeli uważacie, że coś powinno zostać zmienione-po prostu o tym powiedzcie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dancedance.pun.pl www.motoexstreme.pun.pl www.polski-serwer-play.pun.pl www.aa-xhodon.pun.pl www.spirits.pun.pl